Środa, 21 lutego 2024 r.
   » Strona główna
   » VWMANIA
   » Speed Mania
   » Konkurs Auto Sezonu 2018
   » Demo Car VW MKI
   » Demo Car VW Touran
   » Project Wolf
   » Kontakt

W sprawach  stoisk wystawowych oraz sponsoringu proszę o kontakt:

e-mail: biuro@vwmania.org

     Inter Cars sponsorem VWManii
2018-07-15
Modyfikując swoje pojazdy poszukujemy różnych źródeł wyszukanych felg czy rzadkich, często już nieprodukowanych elementów. Aby projekt oprócz ładnego wyglądu był też sprawny i wszędzie dotarł o własnych siłach, należy regularnie wymieniać części eksploatacyjne. Na tym polu najlepszym źródłem właściwych komponentów będzie Inter Cars.

  

Dział Tuningu i Motorsportu INTER CARS S.A. już po raz trzeci będzie wystawiał się ze swoją ofertą podczas VWManii. Na ich stoisku będziecie mogli zapoznać się m.in. z ofertą zawieszeń sportowych (EIBACH, BILSTEIN, SACHS PERFORMANCE), filtrów sportowych (PIPERCROSS, K&N, BMC), układów hamulcowych (STOPTECH, SPEEDMAX, FERODO, BREMBO) oraz produktów do detailingu (RR Customs, TENZI, 4DETAILER).

 

Ponadto INTER CARS S.A. umożliwi Wam przyjrzenie się z bliska oryginalnemu sprzęgłu z bolidu F1 oraz amortyzatorowi WRC do VW Polo wyprodukowanemu przez SACHS PERFORMANCE. Czekać tam będą na was darmowe gadżety. Każdy uczestnik który polubi podczas imprezy fanpage IC Tuning na facebooku, otrzyma alkotest.  ZAPRASZAMY!

WSZYSTKIE NEWSY

Profesjonalne bezpÂłatne statystyki www
Copyright © 2006-2024 vwmania.org